Niech To Usłyszą – serial kryminalny Radia ZET

Niech To Usłyszą – serial kryminalny Radia ZET
Cały serial dostępny na player.radiozet.pl

Margaret, Andrzej Grabowski, Karolina Gorczyca, Mateusz Damięcki, Bartosz Gelner, Krzysztof Czeczot – to zaledwie kilka gwiazd, które zachwyciły się historią napisaną przez najsłynniejszych polskich autorów książek kryminalnych i postanowiły wziąć w niej udział. Zbrodnia i tajemnica skrywana przez lata. Komu możemy ufać, a kto okaże się zdrajcą? To właśnie te zagadki sprawiają, że cały świat kocha kryminały. Ten pokochacie i Wy.

W studiu Radia ZET rozbrzmiewa telefon, jednak jak się później okazuje jest inny niż wszystkie do tej pory. Nieoczekiwane połączenie sprawia, że już nic nie będzie takie samo, a świat musi się przygotować na historię, która mrozi krew w żyłach.

Reżyserią i produkcją serialu zajął się popularny aktor Krzysztof Czeczot, a w roli piosenkarki usłyszymy gwiazdę polskiej sceny muzycznej Margaret, czyli Małgorzatę Jamroży, która po raz pierwszy zdradziła muzykę na rzecz aktorstwa, choć nie do końca…

W serialu wystąpili również Andrzej Grabowski, Mateusz Damięcki, Karolina Gorczyca, Jarosław Boberek, Bartosz Gelner, Krystian Pesta, Robert Makłowicz, a nawet Doda!

Wróć na stronę główną radiozet.pl
Wróć na radiozet.pl