Programy

Niech To Usłyszą – serial kryminalny Radia ZET
Niech To Usłyszą – serial kryminalny Radia ZET

Przerażający telefon do studia i śledztwo, w które zaangażowała się plejada polskich gwiazd. Brzmi nieprawdopodobnie? Nie, jeśli scenariusz do tej historii wyszedł spod pióra Wojciecha Chmielarza i Jakuba Ćwieka. Nowy serial kryminalny „Niech to usłyszą” już od 26 września na antenie Radia ZET.

Poniedziałek - Piątek: 22:30
Dzień Dobry Bardzo
Dzień Dobry Bardzo

Budzimy Was codziennie już od 5:30! Sam fakt, że ktoś wstaje wcześniej od Was, powinien poprawić Wam humor na "Dzień Dobry Bardzo"! W programie usłyszycie specjalnie wyselekcjonowane pobudzające przeboje i najważniejsze informacje, których nie możecie przespać. Ale przede wszystkim regularnie podajemy czas środkowoeuropejski prosto z naszego zegara zsynchronizowanego z Ogólnopolskim Centrum Porannego Wstawania!
Duet Marek Starybrat i Robert Motyka są z Wami w Radiu ZET od poniedziałku do piątku od 5:30 do 9:00.

Poniedziałek - Piątek: 5:30 - 09:00
Gość Radia ZET
Gość Radia ZET

Gość Radia ZET, czyli codzienna dawka publicystyki i informacji w najlepszym wydaniu. Od poniedziałku do piątku w porannym wydaniu programu, już o godz. 8:02 Bogdan Rymanowski rozmawia z czołowymi politykami polskiej sceny politycznej – zarówno ze strony rządzącej, jak i opozycyjnej.

Poniedziałek - Piątek: 8:02 - 8:12
Nosel Wkręca
Nosel Wkręca

Kamil Nosel na Wasze zlecenie wkręci każdego w historię tyleż absurdalną, co zabawną. Od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45 na antenie Radia ZET Kamil wciela się w najdziwniejsze role i bezwzględnie wkręca. I to wszystko w jednym celu – żeby rozśmieszać Was do łez.

Poniedziałek - Piątek: 7:45, 14:45
Popołudniowy Gość Radia ZET
Popołudniowy Gość Radia ZET

Gość Radia ZET, czyli codzienna dawka publicystyki i informacji w najlepszym wydaniu. Od poniedziałku do piątku w popołudniowym wydaniu programu, już o godz. 17:02.

Poniedziałek - piątek: 17:02 - 17:10
Dzień Dobry Bardziej
Dzień Dobry Bardziej

"Dzień Dobry Bardziej", kiedy pierwsza kawa to za mało. "Dzień Dobry Bardziej", jeśli jeszcze stoicie w korku. "Dzień Dobry Bardziej", kiedy jesteście przysypani pracą. Dużo siły muzyki, która napędza do działania, wiadomości spoza pierwszych stron gazet i całe mnóstwo wiosennej energii  - tego dostarczy Wam od poniedziałku do piątku od 9 do 12 w Radiu ZET audycja Eweliny Pacyny.

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 12:00
Chwytaj Dzień
Chwytaj Dzień

Wciąż w pracy, ale myślami gdzieś daleko? Jeszcze obowiązki, a w głowie popołudniowe przyjemności? Codziennie między 12:00 a 15:00 Robert Karpowicz pomoże Wam mocno chwytać dzień i czerpać z niego pełnymi garściami. Karpiu Diem! Karpiu dniem!  Z uśmiechem i humorem dostarczy najlepszej energii na resztę dnia.

Poniedziałek - Piątek: 12:00 - 15:00
6. Dzień Tygodnia w Radiu ZET
6. Dzień Tygodnia w Radiu ZET

Najważniejsze tematy, gorące dyskusje i różne punkty widzenia. Włącz Radio ZET w sobotę o 9:02. Zaprasza Andrzej Stankiewicz!"

Sobota: 9:00 - 10:00
Plus +- Minus Lista Radia ZET
Plus +- Minus Lista Radia ZET

"Plus +- Minus Lista Radia ZET" jest z Wami co wieczór od poniedziałku do piątku. To audycja z muzyką, którą najbardziej lubicie. Skąd o tym wiemy? Bo to Wasze głosy decydują o tym, co gramy.

Poniedziałek - Piątek: 20:00 - 21:00
Plus +- Minus Lista Radia ZET Extra
Plus +- Minus Lista Radia ZET Extra

Muzyczne podróże pełne nowych singli, premierowych płyt oraz zapowiedzi wydarzeń, których nie można przegapić. Marcin Wojciechowski szuka dla Was ciekawych muzycznych trendów i nowych utworów. Zaprasza do audycji artystów i gwiazdy oraz Was - słuchaczy Radia ZET. "Plus Minus Lista Extra" usłyszycie od poniedziałku do piątku od godz. 21:00 do północy.

Poniedziałek - Piątek: 21:00 - 00:00
Dzieje się w Radiu ZET
Dzieje się w Radiu ZET

"Dzieje się" Co? O tym powie Wam Agnieszka Kołodziejska i reporterzy Radia ZET. Dużo ciekawych informacji, relacje z różnych zakątków Polski oraz rozmowy z Wami - słuchaczami, którzy doskonale wiedzą, co się dzieje! Kołodka i Siedmiu Reporterów dla Was od poniedziałku do piątku od 15:00 do 17:00.

Poniedziałek - Piątek: 15:00 - 17:00
Szczyt Wszystkiego w Radiu ZET
Szczyt Wszystkiego w Radiu ZET

„Szczyt wszystkiego” to program ostry jak brzytwa! W audycji usłyszycie o wszystkim – od sportu, poprzez seks, po konflikty międzynarodowe. Marcin Sońta i Michał Korościel komentują dzień, nie stroniąc od sarkazmu, ironii i absurdu. W gęstwinie ciekawostek i anegdot odnajdziecie dużo dobrej rozrywki i siłę muzyki. Ognisty radiowy duet jest z Wami na antenie Radia ZET od poniedziałku do piątku od 17:00 do 20:00.

Poniedziałek - Piątek: 17:00 - 20:00
Wróć na stronę główną radiozet.pl
Wróć na radiozet.pl