Programy

Niech To Usłyszą – serial kryminalny Radia ZET
Niech To Usłyszą – serial kryminalny Radia ZET

Przerażający telefon do studia i śledztwo, w które zaangażowała się plejada polskich gwiazd. Brzmi nieprawdopodobnie? Nie, jeśli scenariusz do tej historii wyszedł spod pióra Wojciecha Chmielarza i Jakuba Ćwieka. Nowy serial kryminalny „Niech to usłyszą” już od 26 września na antenie Radia ZET.

Cały serial dostępny na player.radiozet.pl
Dzień Dobry Bardzo
Dzień Dobry Bardzo

Budzimy Was codziennie już od 5:30! Sam fakt, że ktoś wstaje wcześniej od Was, powinien poprawić Wam humor na "Dzień Dobry Bardzo"! W programie usłyszycie specjalnie wyselekcjonowane pobudzające przeboje i najważniejsze informacje, których nie możecie przespać. Ale przede wszystkim regularnie podajemy czas środkowoeuropejski prosto z naszego zegara zsynchronizowanego z Ogólnopolskim Centrum Porannego Wstawania!
Duet Marek Starybrat i Robert Motyka są z Wami w Radiu ZET od poniedziałku do piątku od 5:30 do 9:00.

Poniedziałek - Piątek: 5:30 - 09:00
Gość Radia ZET
Gość Radia ZET

Gość Radia ZET, czyli codzienna dawka publicystyki i informacji w najlepszym wydaniu. Od poniedziałku do piątku w porannym wydaniu programu, już o godz. 8:02 Bogdan Rymanowski rozmawia z czołowymi politykami polskiej sceny politycznej – zarówno ze strony rządzącej, jak i opozycyjnej.

Poniedziałek - Piątek: 8:02 - 8:12
Nosel Wkręca
Nosel Wkręca

Kamil Nosel na Wasze zlecenie wkręci każdego w historię tyleż absurdalną, co zabawną. Od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45 na antenie Radia ZET Kamil wciela się w najdziwniejsze role i bezwzględnie wkręca. I to wszystko w jednym celu – żeby rozśmieszać Was do łez.

Poniedziałek - Piątek: 7:45, 14:45
Popołudniowy Gość Radia ZET
Popołudniowy Gość Radia ZET

Gość Radia ZET, czyli codzienna dawka publicystyki i informacji w najlepszym wydaniu. Od poniedziałku do piątku w popołudniowym wydaniu programu, już o godz. 17:02.

Poniedziałek - piątek: 17:02 - 17:10
Dzień Dobry Bardziej
Dzień Dobry Bardziej

"Dzień Dobry Bardziej", kiedy pierwsza kawa to za mało. "Dzień Dobry Bardziej", jeśli jeszcze stoicie w korku. "Dzień Dobry Bardziej", kiedy jesteście przysypani pracą. Dużo siły muzyki, która napędza do działania, wiadomości spoza pierwszych stron gazet i całe mnóstwo wiosennej energii  - tego dostarczy Wam od poniedziałku do piątku od 9 do 12 w Radiu ZET audycja Eweliny Pacyny.

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 12:00
Chwytaj Dzień
Chwytaj Dzień

Wciąż w pracy, ale myślami gdzieś daleko? Jeszcze obowiązki, a w głowie popołudniowe przyjemności? Codziennie między 12:00 a 15:00 Robert Karpowicz pomoże Wam mocno chwytać dzień i czerpać z niego pełnymi garściami. Karpiu Diem! Karpiu dniem!  Z uśmiechem i humorem dostarczy najlepszej energii na resztę dnia.

Poniedziałek - Piątek: 12:00 - 15:00
6. Dzień Tygodnia w Radiu ZET
6. Dzień Tygodnia w Radiu ZET

Najważniejsze tematy, gorące dyskusje i różne punkty widzenia. Włącz Radio ZET w sobotę o 9:02. Zaprasza Andrzej Stankiewicz!"

Sobota: 9:00 - 10:00
Plus +- Minus Lista Radia ZET
Plus +- Minus Lista Radia ZET

"Plus +- Minus Lista Radia ZET" jest z Wami co wieczór od poniedziałku do piątku. To audycja z muzyką, którą najbardziej lubicie. Skąd o tym wiemy? Bo to Wasze głosy decydują o tym, co gramy.

Poniedziałek - Piątek: 20:00 - 21:00
Plus +- Minus Lista Radia ZET Extra
Plus +- Minus Lista Radia ZET Extra

Muzyczne podróże pełne nowych singli, premierowych płyt oraz zapowiedzi wydarzeń, których nie można przegapić. Marcin Wojciechowski szuka dla Was ciekawych muzycznych trendów i nowych utworów. Zaprasza do audycji artystów i gwiazdy oraz Was - słuchaczy Radia ZET. "Plus Minus Lista Extra" usłyszycie od poniedziałku do piątku od godz. 21:00 do północy.

Poniedziałek - Piątek: 21:00 - 00:00
Dzieje się w Radiu ZET
Dzieje się w Radiu ZET

"Dzieje się" Co? O tym powie Wam Agnieszka Kołodziejska i reporterzy Radia ZET. Dużo ciekawych informacji, relacje z różnych zakątków Polski oraz rozmowy z Wami - słuchaczami, którzy doskonale wiedzą, co się dzieje! Kołodka i Siedmiu Reporterów dla Was od poniedziałku do piątku od 15:00 do 17:00.

Poniedziałek - Piątek: 15:00 - 17:00
Szczyt Wszystkiego w Radiu ZET
Szczyt Wszystkiego w Radiu ZET

„Szczyt wszystkiego” to program ostry jak brzytwa! W audycji usłyszycie o wszystkim – od sportu, poprzez seks, po konflikty międzynarodowe. Marcin Sońta i Michał Korościel komentują dzień, nie stroniąc od sarkazmu, ironii i absurdu. W gęstwinie ciekawostek i anegdot odnajdziecie dużo dobrej rozrywki i siłę muzyki. Ognisty radiowy duet jest z Wami na antenie Radia ZET od poniedziałku do piątku od 17:00 do 20:00.

Poniedziałek - Piątek: 17:00 - 20:00
Wróć na stronę główną radiozet.pl
Wróć na radiozet.pl