Programy

Niech To Usłyszą – serial kryminalny Radia ZET
Niech To Usłyszą – serial kryminalny Radia ZET

Przerażający telefon do studia i śledztwo, w które zaangażowała się plejada polskich gwiazd. Brzmi nieprawdopodobnie? Nie, jeśli scenariusz do tej historii wyszedł spod pióra Wojciecha Chmielarza i Jakuba Ćwieka. Nowy serial kryminalny „Niech to usłyszą” już od 26 września na antenie Radia ZET.

Poniedziałek - piątek 22:30
Dzień Dobry Bardzo w Radiu ZET.
Dzień Dobry Bardzo

Budzimy Was codziennie już od 5:30! Sam fakt, że ktoś wstaje wcześniej od Was, powinien poprawić Wam humor na "Dzień Dobry Bardzo"! W programie usłyszycie specjalnie wyselekcjonowane pobudzające przeboje i najważniejsze informacje, których nie możecie przespać. Ale przede wszystkim regularnie podajemy czas środkowoeuropejski prosto z naszego zegara zsynchronizowanego z Ogólnopolskim Centrum Porannego Wstawania!
Duet Marek Starybrat i Robert Motyka są z Wami w Radiu ZET od poniedziałku do piątku od 5:30 do 9:00.

Poniedziałek - Piątek 5:30 - 09:00
Gość Radia ZET
Gość Radia ZET

Gość Radia ZET, czyli codzienna dawka publicystyki i informacji w najlepszym wydaniu. Od poniedziałku do piątku w porannym wydaniu programu, już o godz. 8:02 Bogdan Rymanowski rozmawia z czołowymi politykami polskiej sceny politycznej – zarówno ze strony rządzącej, jak i opozycyjnej.

Poniedziałek - Piątek 8:02 - 8:12
Nosel Wkręca
Nosel Wkręca

Kamil Nosel na Wasze zlecenie wkręci każdego w historię tyleż absurdalną, co zabawną. Od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45 na antenie Radia ZET Kamil wciela się w najdziwniejsze role i bezwzględnie wkręca. I to wszystko w jednym celu – żeby rozśmieszać Was do łez.

Poniedziałek - Piątek 7:45 i 14:45
Nie Mam Pytań
Nie Mam Pytań

Szymon Majewski co niedzielę o godz. 17:00 zaprasza ludzi ze świata kultury, sztuki, telewizji i polskiego show biznesu. Wszystko po to, aby Słuchacze Radia ZET mogli poznać gwiazdę od zupełnie innej strony. Włącz, posłuchaj i zainspiruj się!

Niedziela 17:00 - 19:00
Dzień Dobry Bardzo w weekend!
Dzień Dobry Bardzo Weekend

Wiecie jaki poranek jest naprawdę dobry? Taki z Radiem ZET i weekendowym Dzień Dobry Bardzo, które poprawia humor prawie tak dobrze jak pierwszy łyk porannej kawy.
Rozpocznij weekend z Radiem ZET w każdą sobotę i niedzielę od godz. 6:00!

Sobota i Niedziela, 6:00 - 10:00
Popołudniowy Gość Radia ZET
Popołudniowy Gość Radia ZET

Gość Radia ZET, czyli codzienna dawka publicystyki i informacji w najlepszym wydaniu. Od poniedziałku do piątku w popołudniowym wydaniu programu, już o godz. 17:02

Poniedziałek - piątek - godz.: 17:02
Współrzędne Świata
Współrzędne Świata

Współrzędne Świata - podcast o wydarzeniach zagranicznych, które w najbliższej przyszłości mogą wydarzyć się na świecie. Prowadzący Piotr Drabik.

Siła Muzyki
Siła Muzyki

Dużo dobrej muzyki i dużo dobrego humoru w każdy niedzielny wieczór

Sobota: 17:00 - 20:00
Czas Wolny
Czas Wolny
Na gołe pięści
Na gołe pięści

Na gołe pięści - podcast o sportach walki. Zaprasza Andreas Nicolaides.

Planuję długie życie
Planuję długie życie

Posłuchaj ekspertów. Dowiedz się jak żyć zdrowo i jak najdłużej pozostać w świetnej formie. Poznaj kilka prostych zasad i planuj długie życie. Materiały powstały we współpracy z Ministerstwem Zdrowia.

Wróć na stronę główną radiozet.pl
Wróć na radiozet.pl