Programy

Wiadomości sportowe
Wiadomości sportowe

Najważniejsze informacje sportowe z kraju i ze świata, których nie mogą przegapić żadni fani aktywności fizycznej. Słuchaj Radia ZET i śledź najróżniejsze dyscypliny, rozgrywki i wiadomości o liczących się imprezach sportowych. 

Wiadomości
Wiadomości

Najnowsze i najbardziej aktualne wiadomości i informacje z Polski i zagranicy. Słuchaj Wiadomości Radia ZET co godzinę i bądź na bieżąco ze wszystkimi aktualnymi wydarzeniami z kraju i ze świata. 

ZET Party. Zaprasza Marcin Wojciechowski
ZET Dance Sobota 20:00 - 23:00
Kocham Cię Kino
Kocham Cię Kino

Piątkowy program Grażyny Torbickiej między 12:00 a 13:00 dla wszystkich fanów kina. Sprawdź nowości filmowe, najważniejsze premiery kinowe i ciekawostki o aktorach, poszerz swoją wiedzę na temat kinematografii razem z Radiem ZET!

Piątek, 12:00 - 13:00
ZET na Punkcie Muzyki
ZET na Punkcie Muzyki

Marcin Wojciechowski zaprasza słuchaczy w muzyczną podróż pełną historii, nowych singli, zapowiedzi płyt i utworów oraz informacji na temat wydarzeń, których nie można przegapić. Odkrywaj świat muzyki razem z Radiem ZET!

Czas Wolny w Radiu ZET
Czas Wolny w Radiu ZET

Sposób na udany weekend? Włącz Radio ZET i oddaj się sile muzyki. W każdą sobotę i niedzielę między godz. 13:00 a 18:00 zapraszamy na najlepsze przeboje i najświeższe informacje z kraju i ze świata, wywiady z gośćmi - bo to wszystko można zrobić w czasie wolnym.

Sobota i Niedziela 13:00 - 18:00
Sportowy Finał Tygodnia
Sportowy Finał Tygodnia

Mecz, tu każda minuta jest ważna i decydująca. A co dopiero 10 000 minut sportowych emocji?! Tyle mieści się ich w 7 dniach. Dlatego w każdą niedzielę, w Radiu ZET, podsumowujemy na sportowo cały mijający tydzień.

Niedziela 22:00 - 23:00
Noc w Radiu ZET
Noc w Radiu ZET Poniedziałek - niedziela, 03:00 - 6:00
Wróć na stronę główną radiozet.pl
Wróć na radiozet.pl