Programy

Solidarni z Ukrainą
Solidarni z Ukrainą

Solidarni z Ukrainą. Podcast poświęcony bieżącej sytuacji na wschodniej granicy.

Szkoła marzeń
Szkoła marzeń

Szkoła marzeń - podcast edukacyjny, zaprasza Aleksandra Pucułek

Biznes. Między wierszami
Biznes. Między wierszami

Biznes. Między wierszami - podcast ekonomiczny radiozet.pl.

Machina władzy
Machina władzy
ZET Gadżet
ZET Gadżet

ZET Gadżet, czyli godzina z nowinkami technologicznymi, e-grami i spotkaniami z ciekawymi postaciami oraz gamerami. W autorskim programie Adriana Nowaka do usłyszenia także recenzje najnowszych gier komputerowych, konsolowych i mobilnych.

Niedziela, 21:00 - 22:00
Cały ten świat
Cały ten świat

Podróże, te całkiem bliskie i te najdalsze. W niedzielne przedpołudnie w Radiu ZET, zabieramy Was w szeroki świat, na poszukiwanie nieoczywistych miejsc i kulinariów, a przede wszystkim na spotkanie z niezwykłymi ludźmi.

Niedziela, 10:00 - 13:00
Lista Przebojów Extra
Lista Przebojów Extra

Mateusz Ptaszyński prezentuje TOP 10 najlepiej rokujących utworów danego dnia, które w sobotę będzie można usłyszeć w Liście Przebojów Radia ZET. Dodatkowo można usłyszeć nowych propozycji do Listy Przebojów!

Poniedziałek - Piątek 19:00 - 20:00
Razem Zawsze Lepiej
Razem Zawsze Lepiej

#Razemzawszelepiej to kampania społeczna Radia ZET, której celem jest zwrócenie uwagi na kondycję psychiczną dzieci i młodzieży w czasie pandemii. 

W Waszej Sprawie
W Waszej Sprawie

Odbijasz się od urzędniczych drzwi? Walczysz z bezsensownymi decyzjami? Bezradnie rozkładasz ręce i szukasz pomocy? Specjalisty, życzliwego człowieka? Słuchaj Radia ZET. Codziennie od poniedziałku do piątku, zawsze po 13:00, Michał Dzienyński rozwiązuje codzienne problemy słuchaczy Radia ZET. Zadzwoń pod numer 321-321-321, napisz na wwaszejsprawie@radiozet.pl albo zgłoś się na stronie radiozet.pl.

Poniedziałek - Piątek 13:00 - 14:00
6. Dzień Tygodnia w Radiu ZET
6. Dzień Tygodnia w Radiu ZET

Najważniejsze tematy, gorące dyskusje i różne punkty widzenia. Włącz Radio ZET w sobotę o 9:02. Zaprasza Andrzej Stankiewicz!"

Sobota, 9:00 - 10:00
Wiadomości kulturalne
Wiadomości kulturalne

Wiadomości kulturalne w Radiu ZET!

Wiadomości ekonomiczne
Wiadomości ekonomiczne

Wiadomości ekonomiczne, czyli przegląd najważniejszych informacji dotyczących gospodarki, inwestycji, podatków, ulg, dofinansowań, przedsiębiorstw i planów rządu. Słuchaj Radia ZET i bądź na bieżąco jako pracownik i jako pracodawca.

Wróć na stronę główną radiozet.pl
Wróć na radiozet.pl