Programy

Dzień Dobry Bardzo Weekend
Dzień Dobry Bardzo Weekend

Wiemy, jak trudno wstać skoro świt po całym tygodniu obowiązków, ale w każdą sobotę i niedzielę już od 6:00 z pomocną dłonią, dobrym słowem i najlepszą muzyką czeka na Was Michał Adamski. Wstawanie w weekend to wyzwanie. W Radiu ZET zawsze prawą nogą i z uśmiechem!

Sobota - Niedziela: 6:00 - 10:00
Na luzie w Radiu ZET
Na luzie w Radiu ZET

Wrzuć na luz z Agnieszką Kołodziejską i Filipem Chajzerem. Niezobowiązujące spotkania z tematami od A do ZET, plotki ze świata show-biznesu i sondy uliczne lotnego reportera Radia ZET, w rolę którego wcieli się Filip.

Sobota: 10:00 - 15:00
Czas wolny w Radiu ZET
Czas wolny w Radiu ZET

Czas wolny nie musi być szybki, ale na pewno powinien być spędzany w najlepszym towarzystwie. W każdą sobotę i niedzielę od 15:00 muzyczne pasmo Marcina Wojciechowskiego.

Sobota - Niedziela: 15:00 - 20:00
PartyZETka
PartyZETka

Zróbmy więc prywatkę, jakiej nie przeżył nikt! W każdą sobotę od 20:00 nastaw się na najlepszą imprezę w mieście. To, co najlepsze i to, co najnowsze w zestawie, jakiego jeszcze nie słyszeliście w najlepszych klubach!

Sobota: 20:00 - 24:00
Do odważnych świat należy
Do odważnych świat należy

Jeśli ktoś nie czuje się jeszcze gotowy, aby spakować plecak i ruszyć w wymarzoną podróż w nieznane, niech posłucha programu Agnieszki Kołodziejskiej. „Chcę Was zarazić bakcylem podróżowania i odkrywania nowych miejsc, smaków i kultur, a z tymi, którzy podróżują wymieniać się doświadczeniami. Wierzę, że w życiu należy kolekcjonować i wspomnienia, a nie przedmioty. No, chyba że są to magnesy na lodówkę z odwiedzanych przez nas miejsc”. Na resztę pytań szukajcie odpowiedzi w każdą niedzielę od 10:00. Do usłyszenia i w drogę!

Niedziela: 10:00 - 15:00
Dzieje się w Radiu ZET
Dzieje się w Radiu ZET

W weekend wszyscy wreszcie mamy czas na nasze pasje i hobby, jednak świat pędzi przed siebie. W każdą niedzielę od 20:00 w Radiu ZET Michał Adamski zadba o to, by wraz z kończącym się weekendem przekazać Wam najważniejsze i najciekawsze informacje mijającego oraz nadchodzącego tygodnia.

Niedziela: 20:00 - 24:00
Kocham Cię Kino
Kocham Cię Kino

Piątkowy program Grażyny Torbickiej między 12:00 a 13:00 dla wszystkich fanów kina. Sprawdź nowości filmowe, najważniejsze premiery kinowe i ciekawostki o aktorach, poszerz swoją wiedzę na temat kinematografii razem z Radiem ZET!

Piątek: 12:00 - 13:00
Wiadomości
Wiadomości

Najnowsze i najbardziej aktualne wiadomości i informacje z Polski i zagranicy. Słuchaj Wiadomości Radia ZET co godzinę i bądź na bieżąco ze wszystkimi aktualnymi wydarzeniami z kraju i ze świata. 

Wiadomości sportowe
Wiadomości sportowe

Najważniejsze informacje sportowe z kraju i ze świata, których nie mogą przegapić żadni fani aktywności fizycznej. Słuchaj Radia ZET i śledź najróżniejsze dyscypliny, rozgrywki i wiadomości o liczących się imprezach sportowych. 

Wiadomości ekonomiczne
Wiadomości ekonomiczne

Wiadomości ekonomiczne, czyli przegląd najważniejszych informacji dotyczących gospodarki, inwestycji, podatków, ulg, dofinansowań, przedsiębiorstw i planów rządu. Słuchaj Radia ZET i bądź na bieżąco jako pracownik i jako pracodawca.

Wiadomości kulturalne
Wiadomości kulturalne

Wiadomości kulturalne w Radiu ZET!

Dogrywka w Radiu ZET
Dogrywka w Radiu ZET

Podcast „Dogrywka w Radiu ZET” - spotkania z wyjątkowymi sportowcami, którego gospodarzem jest dziennikarz sportowy Radia ZET, Mateusz Ligęza. Szczere pytania i równie szczere odpowiedzi. To rozmowy o życiu sportowców, które nie jest tylko usłane pasmem sukcesów. To wyboista i kręta droga, na której jest wiele wyrzeczeń oraz zwrotów akcji. W audycji sport nie jest ukazany tylko za pomocą ładnych zdjęć w mediach społecznościowych. Tu nie ma miejsca na pudrowanie i dywagacje. Jak w doliczonym czasie gry - liczy się konkret. Nowe odcinki w każdy czwartek.

Wróć na stronę główną radiozet.pl
Wróć na radiozet.pl