Programy

Na walizkach
Na walizkach

Na walizkach - podcast podróżniczy. Zapraszają Jolanta Waligóra, Paulina Ermel i Nina Czochara.

Co na pierwsze, co na drugie
Co na pierwsze, co na drugie

To pytanie pada w wielu polskich domach w niedzielne przedpołudnie, ale tym razem nie dotyczy tylko kwestii obiadowych! Kuba Olszewski w swojej audycji przeprowadzi i zaprezentuje subiektywny ranking NAJróżniejszych rozmaitości z całego świata. NAJwiększe, NAJlepsze, NAJdroższe, NAJciekawesze i NAJbardziej kontrowersyjne! Jednym słowem wszystko NAJ!
Zanim dowiesz się, co na pierwsze, a co na drugie – spędzisz NAJlepsze niedzielne przedpołudnie z Radiem ZET

Niedziela 10:00 - 13:00
Piosenki z lektorem
Piosenki z lektorem Poniedziałek - piątek: 06:45
Siła Muzyki
Siła Muzyki

Dużo dobrej muzyki i dużo dobrego humoru w każde sobotnie popołudnie.

Sobota: 17:00 - 20:00
Jasna strona nocy
Jasna strona nocy

Sądzicie, że noc jest do spania? Nic bardziej mylnego! Z tego błędu będą Was skutecznie wyprowadzać Hubert Radzikowski i Adam Nowak w audycji „Jasna strona nocy”. Będzie śmiesznie, strasznie i ciekawie, bo usłyszycie dużo dobrej muzyki i wszystko, co warto przypomnieć z mijającego właśnie dnia i zapowiedzieć na dzień nadchodzący. Program usłyszycie od poniedziałku do piątku od północy do 3 w nocy.

Poniedziałek - piątek: 24:00 - 03:00
Plus +- Minus Lista Radia ZET Extra
Plus +- Minus Lista Radia ZET Extra

Muzyczne podróże pełne nowych singli, premierowych płyt oraz zapowiedzi wydarzeń, których nie można przegapić. Marcin Wojciechowski szuka dla Was ciekawych muzycznych trendów i nowych utworów.  Zaprasza do audycji artystów i gwiazdy oraz Was - słuchaczy Radia ZET. "Plus Minus Lista Extra" usłyszycie od poniedziałku do piątku od godz. 20 do północy.

Poniedziałek - piątek: 21:00 - 24:00
Plus +- Minus Lista Radia ZET
Plus +- Minus Lista Radia ZET

"Lista przebojów Radia ZET" jest z Wami co wieczór od poniedziałku do piątku. To audycja z muzyką, którą najbardziej lubicie. Skąd o tym wiemy? Bo to Wasze głosy decydują o tym, co gramy.

Poniedziałek - piątek: 20:00 - 21:00
Szczyt Wszystkiego w Radiu ZET
Szczyt Wszystkiego w Radiu ZET

„Szczyt wszystkiego” to program ostry jak brzytwa! W audycji usłyszycie o wszystkim – od sportu, poprzez seks, po konflikty międzynarodowe. Marcin Sońta i Michał Korościel komentują dzień, nie stroniąc od sarkazmu, ironii i absurdu. W gęstwinie ciekawostek i anegdot odnajdziecie dużo dobrej rozrywki i siłę muzyki. Ognisty radiowy duet jest z Wami na antenie Radia ZET od poniedziałku do piątku od 17 do 20.

Poniedziałek - piątek: 17:00 - 20:00
Dzieje się w Radiu ZET
Dzieje się w Radiu ZET

"Dzieje się" Co? O tym powie Wam Agnieszka Kołodziejska i reporterzy Radia ZET. Dużo ciekawych informacji, relacje z różnych zakątków Polski oraz rozmowy z Wami - słuchaczami, którzy doskonale wiedzą, co się dzieje! Kołodka i Siedmiu Reporterów dla Was od poniedziałku do piątku od 15 do 17.

Poniedziałek - piątek: 15:00 - 17:00
Chwytaj dzień
Chwytaj dzień

Wciąż w pracy, ale myślami gdzieś daleko? Jeszcze obowiązki, a w głowie popołudniowe przyjemności? Codziennie między 12:00 a 15:00 Robert Karpowicz pomoże Wam mocno chwytać dzień i czerpać z niego pełnymi garściami. Karpiu Diem! Karpiu dniem!  Z uśmiechem i humorem dostarczy najlepszej energii na resztę dnia.

Poniedziałek - piątek: 12:00 - 15:00
Dzień dobry Bardziej
Dzień dobry Bardziej

"Dzień Dobry Bardziej", kiedy pierwsza kawa to za mało. "Dzień Dobry Bardziej", jeśli jeszcze stoicie w korku. "Dzień Dobry Bardziej", kiedy jesteście przysypani pracą. Dużo siły muzyki, która napędza do działania, wiadomości spoza pierwszych stron gazet i całe mnóstwo wiosennej energii  - tego dostarczy Wam od poniedziałku do piątku od 9 do 12 w Radiu Zet audycja Eweliny Pacyny.

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 12:00
Podejrzani politycy - podcast Radia ZET i Upday
Podejrzani politycy - podcast Radia ZET i Upday

Podejrzani politycy - podcast Radia ZET i Upday. Zapraszają Radosław Gruca i Michał Piasecki.

Wróć na stronę główną radiozet.pl
Wróć na radiozet.pl